Z Vašich dopisů a mailů...

Na této stránce vám prezentujeme některé ze zajímavých zkušeností lidí, kteří jednou či vícekrát absolvovali třicetiminutovou kúru Mary Staggs Detox.

Pan H.

Tento způsob detoxikace mně představili moji známí. Jsem člověk, který zkusil všechno možné, a tak jsem byl dost skeptický. Při prvním ozkoušení jsem měl pocity, které byly velmi zajímavé a po 6 použitích se mi vrátil cit do dlouhodobě necitlivé části mé nohy. V dnešních dnech stále pokračuji v jednotýdenním cyklu a mohu jen doporučit. Nejlépe jak Vám dokážu popsat dlouhodobé zlepšení je zlepšení mého spánku, ráno když se probudím cítím se čerstvý a usínám s čistou hlavou.

Pan P.

Při prvním sezení jsem ze začátku nic necítil, ale asi po pěti minutách se najednou něco začalo dít v oblasti solárního plexu – nejlépe to vystihuje pocit podtlaku. To trvalo asi dalších pět minut, pak to zmizelo a cítil jsem mravenčení v nohou. Ještě celý následující den jsem cítil, že má chodidla jsou lehká a jakoby plná bublinek. Každé sezení mne nabije energií a cítím pak několik dní takový zvláštní pocit na jazyku (jako když si člověk malinko lízne baterie) a během koupele výrazně zvýšený provoz na čakrách dlaní. Asi tak po pátém použití se působení přístroje zaměřilo na moje játra (asi bych věděl proč), po celou půlhodinu jsem cítil mírný tlak pod žebry. Na každé další sezení se vysloveně těším.

Kateřina T., 28 let. Třetí kúra.

Pokaždé jsem cítila obrovský příliv energie, zejména v oblasti klína a třísel. Když jsem absolvovala kúru poprvé, vůbec se mi nechtělo spát, byla jsem naprosto uvolněná, plná síly a energie, která jako by pocházela z neznámého zdroje. Efekt byl úžasný…

Paní Pavla

Nedávno jsem jsem navštívila Frant. Lázně a tam se mi dostal do ruky leták s metodou detoxikace Mary Staggs Detox,který mě velice zaujal. Pracuji jako masérka a tudíž mne zajímá vše co se týká zdravého životního stylu a péče o tělo. Hlavním důvodem je také to, že od malička mě velice trápí exem na rukou, se kterým doslova bojuji už spoustu let. Vyzkoušela jsem snad všechny metody čištění přes aloe veru, výrobky od energy, homeopatika, dokonce i reiki, kineziologii, rodinné konstalace, meridiánové masáže a spoustu dalšího. Někdy je lépe, někdy hůře, jak je to u většiny nemocí. Proto jsem se začala zajímat o váš přístroj a dokonce jsem objevila tuto metodu v našem městečku Skuteč, kam jsem pravidelně jednou týdně začala docházet na detox. Nyní mám za sebou 8 půl hodinových sezení a musím s radostí říci, že stav mých rukou je naprosto perfektní:-). Kůže je už asi 14 dní čistá bez známek projevu atopického exemu, což je opravdu u mě k nezaplacení. Nerada bych to zakřikla, ale cítím se opravdu perfektně. Každému vřele doporučuji. Přeji krásný den.. S díky Pavla

Paní Alena Krtková

Zpráva: Dobrý den. Ráda bych řekla,že aplikuji koupel v rámci celkové rrehabilitace u mojí masérky.Nejdříve mě navštěvovala doma,protože jsem nebyla schopna už chodit,jjen s pomocí berlí.Měla jsem ohromné bolesti.Mimojiné jsem byla i psychycky úplně na dně.Díky mmé therapeutky,masérky mohu opět sama chodit.Díky celkové kůře,mimojiné i detoxikční koupeli a vyrovnanosti,,což bylo nejobtížnější a hlavní základ při mém zzhroucení celkové funkce..Jsem bechtěrevik s závažným postižením očí,praktická slepota. Proto mě pobouřil pořad občanské judo,když hodil do jednoho pytle všechny výrobce a typy vaniček a vůbec nevysvětlil hlavní účinky koupelí.I rozhodla jsem se tam napsat.teprve až dneska se mi ozvali,že pokud bude schváleno vysílání,dají mi vědět.Očekávám,že když budou ochotni uvést křivdu na pravou míru,osloví také Vás,jako zavdenou firmu a firmu s dobrým jménem a tak budou moci Vaši zákazníci,kteří si již zakouppili Vaše výrobky nato,aby mohli pomoci lidem,jako jsem já..Vím,časem se lidé opět přesvědčí,co je dobré a co opravdu funguje dobře,ovšem já nemám ráda křivdy a když je někdo neoprávněně činí měl by uvést takzvané ukřivdění odčinit.V dnešní době je možné opravdu vše a lidé by si měli uvědomit,že jsou odpovědní za svoje činy.Omlouvám se za chyby ,ovšem nemám korepetitora,který by po mě chyby opravil. S pozdravem Alena Krtková.

Home > Zkušenosti > Z Vašich dopisů a mailů...
Mary Staggs